Od początku działalności nasza firma stawia na produkty godne zaufania, ze sprawnie działającym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jako użytkownicy kominka, wiemy jak ważna jest dla Państwa czysta szyba, komfort obsługi, bezawaryjność i pewność, że w razie jakichkolwiek pytań możecie się zwrócić do firmy, która nie opiera swojej wiedzy na ogólnodostępnych artykułach z Internetu, ale wypracowała ją sama, przez wiele lat użytkując kilka kominków (zarówno w domu, jak i w salonie firmowym). Jako zespół ludzi ambitnych, ceniących swoją pracę, ciągle podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, odwiedzamy targi branżowe i podążamy za nowinkami produktowymi, aby zapewnić Państwu jak najlepszą jakość oferowanych usług.

Projektujemy (w programie Palette CAD) a następnie montujemy kominki, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb, gustów i możliwości naszych Klientów. Szczególnie polecamy budowę tzw. kominków „ciepłych” (w których cała bryła się nagrzewa) oraz pieco-kominków. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych urządzeń.

Nasza firma to pewność, że Państwa kominek zostanie zamontowany zgodnie z przepisami budowlanymi, przy wykorzystaniu odpowiedniej jakości materiałów.

NASI PARTNERZY: